Türkiye ‘En Insurtech’ Ödülleri sahiplerini buldu Görseli

Türkiye ‘En Insurtech’ Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi (USFK) kapsamında InsurTech Hub tarafından düzenlenen Türkiye Insurtech Ödülleri 2022’nin kazananları açıklandı.

Sigorta Medya
Sigorta sektöründeki teknolojik çözümler ödüllendirilecek Görseli

Sigorta sektöründeki teknolojik çözümler ödüllendirilecek

Insurtech Hub Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Acer, "Organizasyon sayesinde sigorta sektöründeki sorunlara çözümler geliştirilecek. Bu farkındalıkla birlikte hem çözüm önerileri hem de bu girişimlere yönelik destekler artacak" dedi

Insurtech Ödülleri Sahiplerini Arıyor Görseli

Insurtech Ödülleri Sahiplerini Arıyor

Türkiye’nin “ilk ve tek” Insurtech ödül töreni 3-5 Mart tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek Türkiye’nin ilk sigortacılık fuarı Uluslararası Sigortacılık Fuarı ve Kongresi’nde gerçekleştirilecek.

Sigorta Medya
Insurtech Ödülleri başvuruları kabul ediyor ! Görseli

Insurtech Ödülleri başvuruları kabul ediyor !

Türkiye’nin “ilk ve tek” Insurtech ödül töreni 3-5 Mart tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek Türkiye’nin ilk sigortacılık fuarı Uluslararası Sigortacılık Fuarı ve Kongresi’nde gerçekleştirilecek.

Sigorta Medya
Sigorta Sektöründe Dünyanın İnovasyon Devleri İstanbul'a Geliyor Görseli

Sigorta Sektöründe Dünyanın İnovasyon Devleri İstanbul'a Geliyor

Dünya sigorta sektörünün bugününün ve geleceğinin konuşulacağı "Global Insurtech Summit 2019' 3-4 Nisan’da istanbul'da yapılacak Sigorta Sektöründe Dünyanın İnovasyon Devleri İstanbul'a Geliyor

Insurtech Editör
Sigortada inovasyon devleri geliyor Görseli

Sigortada inovasyon devleri geliyor

İstanbul, sigorta dünyasının yakından takip ettiği önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 'Global Insurtech Summit 2019', 3-4 Nisan'da Beşiktaş Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de yapılacak.

Insurtech Editör
Global Insurtech Summit 2019, 3-4 Nisan'da İstanbul'da! Görseli

Global Insurtech Summit 2019, 3-4 Nisan'da İstanbul'da!

EuroEvents ve InsurTech HUB işbirliği ve Yıldız Teknopark ile Yıldız Kuluçka Merkezi'nin destekleriyle gerçekleşirilecek Global InsurTech Summit İstanbul 2019, 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul'da dünyanın en popüler InsurTech imparatorlarını ağırlayacak.

Insurtech Editör
INSURTECH HUB, YILDIZ TEKNOPARK İŞ BİRLİĞİ İLE SİGORTA GİRİŞİM VE PROJELERİNE DESTEK OLACAK Görseli

INSURTECH HUB, YILDIZ TEKNOPARK İŞ BİRLİĞİ İLE SİGORTA GİRİŞİM VE PROJELERİNE DESTEK OLACAK

rta sektöründe yeni teknoloji ve inovasyonların önünü açmayı hedefleyen Insurtech HUB, Türkiye’deki faaliyetlerine başladı. Yıldız Teknopark iş birliği ile çalışmalarını sürdürecek olan Insurtech Kuluçka, yenilikçi proje ve girişimlerin yatırım bulmasına yardımcı olacak.

Insurtech Editör
Insurtech HUB girişimcilere destek olacak Görseli

Insurtech HUB girişimcilere destek olacak

Yenilikçi startup projelerinin her birine yaklaşık 1 milyon avroya varan yatırımlar bulmayı amaçladıklarını belirten Insurtech HUB Genel Müdürü Andrew Warburton, “Dünya genelinde bugüne dek Insurtech girişimleri yaklaşık 25 milyar dolar yatırım almayı başardı.

Insurtech Editör
Insurtech Hub 15 Ocak'ta Görücüye Çıkıyor Görseli

Insurtech Hub 15 Ocak'ta Görücüye Çıkıyor

Sigorta sektöründe, oyunun kurallarını değiştirecek teknoloji ve inovasyon çalışmalarının önünü açan Insurtech HUB, her biri için yaklaşık 1'er milyon EURO'ya varan yatırım yapılabilecek insurtech girişimleri arıyor.

Insurtech Editör
Insurtech HUB’ın ilk startup programı başlıyor ! Görseli

Insurtech HUB’ın ilk startup programı başlıyor !

Türkiye’nin ilk Insurtech Kulukça Merkezi, Insurtech HUB ve Yıldız Teknıik Üniversitesi işbirliği ile Yıldız Kuluçka Merkezi’nde açıldı. Insurtech Kulukça Merkezi’ne yerleştirilecek startupların belirleneceği “Insurtech Startup Programı” başvuruları da alınmaya başlandı.

Insurtech Editör
Insurtech Hub inovatif komite çalıştayları start aldı Görseli

Insurtech Hub inovatif komite çalıştayları start aldı

İki gün boyunca art arda 4 inovatif komite çalıştayı gerçekleştiren InsurTech Hub, komiteleri ile sektörün değerli isimlerini bir araya getirdi. Sektörde sonuçları yıllarca konuşulacak olan komitelerde sadece InsurTech Hub üyeleri yer aldı.

Insurtech Editör