Bold Penguin Insurtech, Berkshire ile iş ortaklığı yaptı Görseli

Bold Penguin Insurtech, Berkshire ile iş ortaklığı yaptı

Bold Penguin, Columbus, Ohio'da bulunan ve ticari sigorta için bağlanma hızını artıran bir insurtech start-up’ı. 2016 yılında, işletmeler, acenteler ve brokerlar arasındaki bağlantıları geliştiren ve herkes için satın alma sürecindeki sürtünmeyi azaltan yüksek verimli bir değişim başlattı. Firma küçük ticari reklamları ticari olarak uygulanabilir kılmak için üst düzey aracılar ve sigorta şirketleri ile ortaklık yapıyor.


Bold Penguin, çalışanların tazminat kapsamına yönelik artan talebi karşılamak için Berkshire Hathaway Grubu üyesi biBerk ile ortaklık kurdu. Düzenleme kapsamında, Bold Penguin platformunu kullanan brokerlar artık bir API entegrasyonu yoluyla ticari sigorta kapsamını tetikleyebilir, teklif verebilir. Kullanıcıların özellikle biBERK'nin işçi tazminat ürünlerine dijital olarak erişmesini sağlayacak.


Bold Penguin'in Kurucusu ve CEO'su Ilya Bodner bu konuda “Verimlilik küçük reklamları aktarmada anahtardır.” dedi. Ayrıca Bodner, “Platformumuzda hızlı ve doğru bir fiyat teklifi almak için gerekli ekran, portal ve erişim noktalarının sayısını azaltılmasına izin veriyoruz.” dedi.


2016 yılında başlatılan biBERK, Berkshire Hathaway Group sigorta şirketlerinden poliçeler sunuyor ve öncelikle küçük işletmelere odaklanıyor.


Poliçelerin çoğu endüstriyi kapsıyor ve şu anda işçi tazminatı, mesleki sorumluluk, genel sorumluluk, işletme sahipleri poliçesi ve ticari otomobil poliçelerinı kapsıyor.