Foxquilt, küçük işletmeler için sigorta ürününü piyasaya sürüyor Görseli

Foxquilt, küçük işletmeler için sigorta ürününü piyasaya sürüyor

Kanadalı insurtech Foxquilt, işletme sahiplerinin özel gereksinimlerine göre uyarlanmış sigorta kapsamını güvence altına almalarına yardımcı olmak için bir e-ticaret sigorta ürününü piyasaya sürdü. Kuzey Amerika'daki küçük işletmelere hizmet veren lider bir sigorta teknolojisi olan Foxquilt , yeni bir e-ticaret sigorta ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bu yeni ürünle, işletme sahipleri, kendi özel ihtiyaçlarına göre, tamamen çevrimiçi olarak, kendi zamanlarında ve alıştıklarından daha iyi fiyatlarla güvence altına alabilecekler. Şirket, e-ticaret ürününü bu yıl içinde ABD'de piyasaya sürmeyi planlıyor. Ayrıca, kapsama alanı sunmak için e-ticaret pazarları ve çevrimiçi mağazalarla ortaklıkları genişletmeyi de amaçlıyor.

 

E-Ticaret için büyüme ve talep

Pandemi, alışveriş için birincil kanal olarak e-ticaretin yükselişini hızlandırdı ve işletmeler bu yeni ihtiyacı karşılamak için gelişti. 2020'de iki milyardan fazla insan çevrimiçi olarak mal veya hizmet satın aldı ve aynı yıl içinde e-perakende satışları dünya çapında 4,2 trilyon ABD dolarını aştı. Bu nedenle, daha fazla sayıda küçük işletme ve girişimci, müşterilerle bulundukları yerde buluşmak için e-ticarete ve çevrimiçi pazarlara yöneliyor ve doğrudan tüketiciye yönelik satın alma davranışlarındaki manzarayı değiştiriyor. Bu değişimle birlikte Etsy, Shopify ve Amazon gibi büyük e-ticaret pazarları artık satıcıların kendi sigorta poliçelerini satın almalarını gerektiriyor.

 

Küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için değişen sigorta

Foxquilt'in e-Ticaret ürünü, yeni ve mevcut e-ticaret işletme sahiplerinin sigortaya hızla erişmelerine ve uyumluluk ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış kolay, tamamen çevrimiçi bir çözüm sağlayarak modern küçük işletme sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak için sigortayı geliştirmeyi hedefliyor. Foxquilt CEO'su ve Kurucu Ortağı Mark Morissette, "Küçük işletme müşterilerimiz için yenilikçi sigorta çözümleri her zaman Foxquilt'teki işimizin özü olmuştur" dedi. Şirket, uzun bekleme süreleri, kapsamlı evrak işleri ve özerklik eksikliği ile sınırlandırılmak yerine, küçük işletme sahiplerini güçlendiren, sigorta satın alma deneyimleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayan bir teknoloji oluşturmaya kararlıdır. Foxquilt'in ticari sigorta ürünleri, özel olarak, özel olarak tasarlanmış, özelleştirilmiş bir ürün sunarken, işletme sahiplerinin tüm sigorta yolculuğunu çevrimiçi olarak desteklemek için oluşturulmuştur.