Global Insurtech Zirvesi 2019: Insurtech Dünyasının En İyileri Ödülleri Görseli

Global Insurtech Zirvesi 2019: Insurtech Dünyasının En İyileri Ödülleri

Global Insurtech Zirvesi 2019 birçok açıdan çok etkili ve oldukça büyük bir zirveydi. Zirvenin ikinci gününde etkinliğimizin ana sponsorlarından Quick Sigorta, “Insurtech Dünyasının En İyileri” ödüllerinin sahiplerini seçti ve dağıttı. İşte o ödüller ve sahipleri:


Insurtech Dünyasının En İyileri Ödülleri GIS19’da;


En iyi startup,

En iyi sunum,

En etkili konuşmacı,


olarak üç farklı alanda dağıtıldı.


“En iyi startup” ödülünü vermek için AcerPro şirketi CEO’su ve Insurtech Hub kurucularından Fatih Acer sahneye davet edildi ve ödülün sahibi … oldu.


“En iyi sunum” ödülünü vermek için Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar sahneye davet edildi ve ödülün sahibi Amodo şirketinin CEO’su Marijan Mumdziev oldu.


“En etkili konuşmacı” ödülünü vermek için Insurtech Hub Genel Müdürü Andrew Warburton sahneye davet edildi ve ödülün sahibi Rob Galbraith oldu.


Global Insurtech Zirvesi 2019’da kimin en iyi olduğunu söylemek gerçekten zordu ve birçok kaliteli sunum ve konuşma izledik. Yaklaşık 36 ülkeden katılımcının katıldığı etkinlik İstanbul’daki ilk insurtech etkinliğiydi.


Etkinliğe katılan Insuretech Connect’in CEO’su Jay Weintraub, burada olduğu sıradaki network etkileşiminin InsurTech Connect'te bile daha önce hiç görmediği bir şey olduğunu ifade etti.


Nisan ayında düzenlenecek Global Insurtech Zirvesi 2020 hakkında detaylı bilgi için https://www.insurtech.org/global-insurtech-zirvesi-2020 adresini ziyaret etmeyi unutmayın.


Global Insurtech Zirvesi 2019’da “Insurtech Dünyasının En İyileri Ödülleri”nin verildiği anların tamamı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


https://www.youtube.com/watch?v=jJW1JyW8hVQ&t