Insurtech Girişimi Ennabl İle Relatıvıty6 Ortaklığı Görseli

Insurtech Girişimi Ennabl İle Relatıvıty6 Ortaklığı

Insurtech girişimi Ennabl ve Relativity6, sigorta brokerlerinin Relativity6'nın arama ve sınıflandırma teknolojisini kullanmasına olanak tanıyan bir ortaklık imzaladı. Insurtech girişimi ennabl ve veri sınıflandırma uzmanı Relativity6, sigorta brokerlerinin ennabl içinden doğru müşteri sektörü sınıflandırmalarını belirlemek için Relativity6'nın arama ve sınıflandırma teknolojisini kullanmalarına olanak tanıyan bir ortaklık imzaladı.

 

Relativity6, müşterileri hakkında en iyi bilgileri almak ve onlara özel sigorta tavsiyesi vermek için ennabl kullanıcılarına makine öğrenimi (ML) teknolojileri sağlayacaktır. Müşterilerle ilişkileri geliştirmek için Relativity6, büyük, hızla eskiyen işletme sınıflandırmaları veritabanları oluşturmak yerine, bu soruna benzersiz bir yaklaşım benimsiyor; web siteleri, incelemeler, basın bültenleri ve sosyal medya dahil olmak üzere bir işletme hakkında kamuya açık bilgileri taramak ve bunları tanımlamak için makine öğrenimi teknolojisini eğitiyor. gerçek zamanlı olarak en iyi endüstri sınıflandırması. ennablDATA platformunu kullanan sigorta brokerleri, artık tüm müşteriler ve potansiyel müşteriler hakkındaki bilgilerini geliştirmek için Relativity6'dan sorunsuz bir şekilde yararlanabilir.

 

Relativity6 Başkanı ve CEO'su Alan Ringvald, "Sigorta komisyoncularının müşterilerine en iyi hizmeti verebilmesi için küçük işletmeleri doğru bir şekilde sınıflandırmak kesinlikle çok önemlidir. Ennabl ile olan ortaklığımız, sigorta üreticilerinin müşterileriyle ilişkilerini geliştirmek için Relativity6'yı kullanmalarına olanak tanıyacaktır." Verilere daha iyi erişim sağlamak adına Ennabl, sigorta brokerlerinin veri girmek ve düzeltmek için ayrık sistemlerde çok fazla zaman ve para harcadıkları inancıyla 2020 yılında kuruldu. Ennabl'ın misyonu, sigorta profesyonellerinin veri girişi işinden çıkmalarını ve en kritik varlıkları olan müşterilerine odaklanmalarını sağlamaktır.

 

Ennabl CEO'su Kabir Syed, "Relativity6 gibi gerçekten son teknoloji bir şirketle çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Ennabl, Insurtech endüstrisinde müşteri bilgilerinin doğruluğunu artırmak için bu devrim niteliğindeki yöntemi sunan tek şirkettir" dedi. Bu ortaklıkla ennabl, sigorta endüstrisi için hızla büyüyen veri ve büyüme çözümleri sağlayıcılarından biri haline geliyor. Bu ortaklık, hizmetlerini genişleterek ve dünyanın en büyük veri ağına erişim sağlayarak ennabl platformunun erişimini genişletiyor.