ITC Vegas 2022’de de Sizlerle! Görseli

ITC Vegas 2022’de de Sizlerle!

ITC Vegas, dünyanın en büyük insurtech etkinliğidir ve teknoloji girişimcileri, yatırımcılar ve sigorta sektörü görevlilerinin en kapsamlı ve küresel toplantısına benzersiz erişim sunar. Üç gün boyunca sektör, yeni inovasyonları sergilemek, üretkenliği nasıl artırıp maliyetleri azaltacağını öğrenmek ve nihayetinde poliçe sahiplerinin hayatlarını zenginleştirmek için bir araya gelecek. On binlerce toplantı ile üstün ağ oluşturma, bir ITC etkinliğinin ayırt edici özelliklerinden biridir.

 

Endüstri Yöneticilerine girişimcilerle bağlantı kurma ve ticari ilişkileri keşfetme şansı tanınmasının yanı sıra; mülk ve kaza, yaşam, sağlık, küçük işletme ve uzmanlık dahil olmak üzere tüm kategorilerde öncüleri görmeleri sağlanmaktadır. %70'i müdür yardımcısı ve üzeri olan sigorta sektörü liderleri ile etkileşim kurmaları da etkinliğin onlara sağlayacağı en verimli network aracı olacaktır. Girişimcilere yatırımcılarla, yenilikçi arkadaşlarla ağ kurma ve sektördeki önde gelen katılımcılarla ortaklıklar geliştirme şansı tanınırken Dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıların neleri finanse etmeye istekli olduğunu öğrenme hakkı tanınacaktır. Böylelikle tüm katılım sağlayan girişimciler etkinliğin sonunda sektörün zihniyetini anlayacak ve pazarın nereye doğru gittiğini öğrenebilecekler. Yatırımcılara ise tüm aşamalarda ve stratejilerde şirketler hakkında görünürlük kazandırılacaktır. Tüm dünyadaki olası alıcıların rekabet ortamını ve zihniyetini anlamalarıyla birlikte düşünce liderleriyle tanışabilecek ve dünyayı şekillendiren güçler hakkında derin bir kavrayışla ayrılabilecekler.

 

Dünya çapında seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasıyla birlikte çok fazla katılım bekleyen sektörün en büyük etkinliği ITC Las Vegas, Mandalay Bay’da 20 - 22 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleşecek! 2021'de binlerce delegeyi başarıyla ağırladıktan sonra, 2022 etkinliğinin daha önce hiç görülmemiş bir etkinlik olması için son derece yoğun çalışan ITC ekibi yüz yüze sürdürülecek olan bu etkinliğin güvenli bir şekilde yürütülmesi için tüm önlemleri almış durumda. Topluluk güvenliğine son derece önem verilmesinin yanı sıra ITC Vegas tüm yerel CDC yönergelerini izlemeye devam edilmektedir. Etkinliğe dahil olacak herkese 3 günlük birinci sınıf içerik, ağ oluşturma, toplantılar, heyecan verici bir fuar salonu, kahvaltı, öğle yemeği, network oluşturma deneyimleri ve daha fazlasını içeren total bir paket sunulmaktadır.

 

Bu zamana kadar ITC Las Vegas etkinliklerinde; yenilikçi buluşmalarda 30.000’den fazla dünyanın en büyük sigorta liderleri katıldı, toplantılar ile 75.000’den fazla sektörü değiştiren ve geliştiren sohbet gerçekleşti, 100’den fazla ülkenin katılımı sayesinde sigorta liderlerine en küresel buluşma ortamı sağlandı, %70’den fazla C Level yöneticilerin dinleyici olduğu Insurtech ekosistemi hakkında kararların konuşulduğu konferanslara yer verildi. ITC Las Vegas 2022’de ise çok daha gelişmiş bir sektör buluşmasına tanıklık edeceğiz.

 

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle info@insurtech.org adresinden iletişime geçin; size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.