Knights Of Columbus Yeni Hayat Sigortası Ürününü Tanıttı Görseli

Knights Of Columbus Yeni Hayat Sigortası Ürününü Tanıttı

Knight of Columbus hayat sigortası, emeklilik gelir ürünleri, uzun süreli bakım sigortası ve sakatlık gelir sigortası sunmaktadır. Knight of Columbus’un Varlık Danışmanları ("KoCAA") kurumsal varlık yönetimi, bağışçılar tarafından tavsiye edilen fonlar ve bir dizi menkul kıymet ürün ve hizmetinin yanı sıra perakende yatırım fonları sağlar. 


Geçtiğimiz günlerde ise NLG Universal Life sigorta ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu ürün, gelecekteki yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlayacak, uygun fiyatlı, ömür boyu teminat ve esnek prim ödeme seçenekleri ile düşük maliyet garantili ölüm sigortası sağlar. Neticede poliçenin teminatı, tahsilatçının tazminat ödeme kabiliyetine dayanır. Poliçenin nakit değerine erişmek, poliçenin toplam nakit değerini ve toplam ölüm halinde ödenen parayı azaltacaktır. Teminatlar, tüm primlerin zamanında ödendiğini ve poliçenin nakit değerine erişilemediğini varsayar. 


Protector NLG Universal Life, ölüm yardımı kapsamının garanti altına alınmasını taahhüt ederken aynı zamanda sigorta primlerinizi öderken esneklik sağlar. Akademisyen Ron Franzluebbers bu konu hakkında "Protector NLG Universal Life, emeklilik yaşına yaklaşan veya emeklilik yaşını geçmiş kullanıcılar için tasarlanmış, nakit birikimi ile geleneksel tarzda yaşam sözleşmesine ihtiyaç duymayan, ancak tüm ömürleri boyunca uygun fiyatlı ölüm sigortası kapsamı sağlamak isteyenler için tasarlanmış bir niş üründür.” dedi. 


Protector NLG Universal Life, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da 50 ila 80 yaş arası kişiler için satın alınabilmektedir. Özellikle yaşlı çiftlerin yararlanabileceği bu ürün ile Knight of Columbus Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da oldukça ilgi görmekte. Sağlık sigortalarının en çok tercih edilen sigorta türü olması elbette ölüm sigortasını da kullanıcılar için değerlendirilmesi gereken ciddi bir konu haline getiriyor.