Oneshield, David Deal'i Baş Hukuk Görevlisi Olarak Atadı Görseli

Oneshield, David Deal'i Baş Hukuk Görevlisi Olarak Atadı

David Deal, OneShield'ın yönetim ekibine, şirket genişlemeye devam ederken Baş Hukuk Görevlisi olarak katıldı. Her ölçekteki P&C sigortacıları ve MGA'lar için çözümler sunan OneShield Software, David Deal'in Baş Hukuk Görevlisi (CLO) olarak atandığını duyurdu. Deal, Travellers Insurance tarafından yakın zamanda satın alınan küresel bir insurtech girişimi olan Trōv için CLO ve COO rolünü takiben OneShield'deki ekibe katılıyor. Deal, “OneShield'a katılmak için heyecan verici bir zaman ve bu fırsatı dört gözle bekliyorum” dedi. “Ben özünde bir problem çözücüyüm ve bir iş ortağı ve hukuk danışmanı olmaktan büyük gurur duyuyorum. Bu nedenle, Cameron ve ekibiyle yakın bir şekilde çalışmayı ve işbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum.”

 

Liderlik ekibine katılan Deal, NAPSLO, ACIC, AICP ve ARIAS gibi birçok etkinlikte ve en iyi sigorta ticareti organizasyonlarında konuştu. Son 20 yılda, ABD'nin her eyaletinde kabul edilen ve fazla hatlar için lisanslı bir komisyoncu olarak, en büyük şirketin Baş Hukuk Müşaviri tarafından özel danışman olarak atanarak, sigorta ve sigorta teknolojisi endüstrilerinin neredeyse her seviyesinde faaliyet göstermiştir. ABD'de işçi tazminatı taşıyıcısı ve 40 ülkede yasal konuları yönetti.

 

“David gerçek bir 'unicorn’. Hukuk, sigortacılık ve teknoloji konularının kesiştiği alanlardaki derin uzmanlığı ve deneyiminin birleşimi inanılmaz derecede nadirdir ve OneShield, müşterilerimiz ve ekosistem ortaklarımız için büyük bir varlık olacaktır. David, yalnızca derin profesyonel uzmanlığı için değil, aynı zamanda şirket değerlerimiz olan nezaket, sorumluluk ve büyüme ile uyumu için de liderlik ekibimize memnuniyetle katılan bir kişidir.” dedi Cameron.

 

Sigorta endüstrisini basitleştirmeye yardımcı olan 1999'da kurulan ve bulutta devreye alınan OneShield'ın bağımsız, abonelik ve Hizmet Olarak ürün portföyü, kurumsal sınıf ilke yönetimi, faturalandırma, talepler, derecelendirme, ürün yapılandırması, iş zekası ve akıllı analitiği içerir. OneShield, hedeflenen çözümler, sorunsuz yükseltmeler, işbirliğine dayalı uygulamalar ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti ile çekirdek sistemlerin karmaşıklıklarını otomatikleştirir ve basitleştirir. Marlborough, MA'daki şirket merkezi ve Hindistan'daki ofisleri ile OneShield, P&C ve özel sigorta pazarlarında üretimde 80'den fazla ürüne sahiptir.