Online Hayat Sigortası için Rekabetçi Fiyatlandırma Görseli

Online Hayat Sigortası için Rekabetçi Fiyatlandırma

Bestow, insanları kapsayan vadeli hayat sigortası planları sunan bir online hayat sigortası şirketidir ve iki yıllık poliçeleri markanın benzersiz tekliflerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Sigorta sektöründe genellikle hayat sigortası poliçeleri on yıl veya daha fazla sürer. Bu yönü ile iki yıllık poliçeler Bestow harici başka hiçbir yerde kolay kolay bulunmuyor diyebiliriz.


Bu iki yıllık planlar, öğrenciler, iş değiştirenler vb gibi geçiş aşamalarında olan insanlar için oldukça uygunlar. Bestow da zaten hedef kitle olarak tam olarak onları ele almakta. Çünkü Bestow bir online şirket ve her tür müşteri için kolay kullanılabilir bir arayüze sahip. Bestow da son derece uygun fiyatlı hayat sigortaları için basit bir kayıt işlemi yeterli. Ancak dipnot düşmek gerekir ki, Bestow hayat sigortası kapsamında 1 milyon dolardan fazla teklif sunmuyor. Ayrıca herkes mevcut sigorta planlarında faydalanma hakkına sahip olmayacak. Şirket sadece 21 ila 55 yaş arası insanlara sigorta hizmeti vermektedir. 


Eğer bağımlılarınız varsa, muhtemelen hayat sigortasına ihtiyacınız var demektir. İyi haber şu ki, çevrimiçi hayat sigortası şirketlerinin yükselişiyle, beklenmedik bir şekilde ölmeniz durumunda ailenizi korumak için milyonlarca dolarlık bir hayat sigortası yaptırmak kulağa geldiği kadar zor değil. Bestow, size kendi sigorta planlarıyla birlikte bu tür bir sigorta fırsatı sunuyor. Çünkü Bestow, insanlara yardım etmeyi ve insanlarını korumayı amaçlayan bir hayat sigortası şirketi. Aslında teknik olarak, bir sigorta acentesi. Müşterileri ile Kuzey Amerika Hayat Şirketi ve Sağlık Sigortası Şirketi gibi sigorta şirketleri arasındaki bağlantı görevini görüyor.


Eğer:


  •  Bir aileniz var ve bu ailenin geçimini sağlayan sizseniz,
  •  Size bağımlı herhangi biri varsa, 
  •  Büyük miktarda borcunuz varsa,
  •  Genç ve sağlıklıysanız ve aynı zamanda uzun vadede düşük bir oranla sigorta istiyorsanız,
  •  1 milyon dolara kadar kapsama alanı istiyorsun,


Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. 10 ila 20 yıllık şartlar altındaysanız, aileniz için ekonomik bir teminat alabilir ve finansal ömrünüzü uzun süre koruyabilirsiniz. Ve unutmamak lazım ki hayat sigortasını göz ardı etmemeliyiz.