Reassured Life Insurance, Insurtech Dijital Platformunu Başlattı Görseli

Reassured Life Insurance, Insurtech Dijital Platformunu Başlattı

İngiltere'nin önde gelen hayat sigortası sağlayıcılarından biri olan Reassured, yeni Hayat Sigortası ürünleri sunan yeni dijital platformunun lansmanını duyurdu. Müşterilerine finansal korumaya hızlı ve kolay erişim sağlayarak doğrudan ve online hayat sigortası satın alma fırsatı sunuyor.

 

Dijital ve mobil kullanıma hazır ürünlerin yanı sıra; firmayı gerçekten çok kanallı yapan bir hizmet olan Reassured Advice Limited, koruma arayanlar için tam kapsamlı satın alma yolları sağlıyor.

 

The IDOL ile güven veren dijital ortaklık sayesinde; tek bir sigortalama soru setine dayalı gerçek bir “şimdi satın al” süreci sunuyor. Ortak firmalar tarafından beyaz etiket bazında kullanılmak üzere tamamen özelleştirilebilir olan bu platform, müşterilere tam esneklik sağlamak için oluşturulmuştur.

 

Benzer hayat sigortası karşılaştırma siteleri ile karşılaştırıldığında, Reassured'ın hizmeti, ilk tekliften tam teminata kadar en hızlı müşteri yolculuğunu sağlar. Veriler, müşteriye sunulan bir karşılaştırma sağlama sürecinde, en hızlı cevap sağlayan kaynak olduğunu gösteriyor.

Reassured'ın çözümü, daha fazla sigortacının eklenmesi ve kritik hastalık sigortası dahil olmak üzere diğer koruma biçimlerinin eklenmesiyle kolayca ölçeklenebilir.

 

Reassured'ın Kurumsal Strateji Direktörü Phil Jeynes hakkında konuşurken, “Tarihi çalışma yöntemlerimize dayalı olarak kendimizi “herkese uyan tek bir” pozisyona yerleştirmek yerine, teklifimizi genişletmekten gurur duyuyoruz.” dedi. Müşterilerin desteğe ihtiyaç duyduklarında, genellikle kanal değiştirmeyle ilişkili sıkıntıların hiçbiri olmadan sorunsuz bir şekilde çevrimiçi ortamdan çevrimdışına geçebilecekleri anlamına geldiğini belirten Phil Jeynes; “Birleşik Krallık'ın en büyük sigortacılarının çoğunun desteğiyle “şimdi satın al” dijital platformunu başlatmak, işimizin devam eden gelişiminde bir başka kilometre taşıdır.” diye ekledi.