Sigorta için Pazar Geliştirmede Yeni Bir Dönem: Birleşik Krallık’tan Insurercore & ABD’den Stere Görseli

Sigorta için Pazar Geliştirmede Yeni Bir Dönem: Birleşik Krallık’tan Insurercore & ABD’den Stere

En büyük sigortacılık ağına sahip iki büyük ülke olan Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallıklarının ağ pazarlarını birleştiren inovatif bir partnerlik sektöre damgasını vurdu.

İngiltere merkezli profesyonel risk iştahı ağı InsurerCore ve kapasite arayanlar ve sağlayıcılar için ABD merkezli kapasite yerleştirme pazarı Stere tarafından müşteri taleplerini takip eden “hepsi bir arada” ağ ve kapasite yerleşimli bir müşteri pazarı oluşturmak için güçlerini birleştirdi. 

 

Yöneticiler, yeni nesil platformun Stere MGA ve program yöneticisi müşterilerinin kritik Londra pazar ağına erişmesine olanak sağlayacağını, InsurerCore üyelerinin ise Stere'nin gelişmiş özellik motoru ve program yerleştirme dijital ekosistemlerinden yararlanabileceğini söylüyor. Bu, program sahibi yerleştirme başarı oranını artıracak ve kapasite kaynak bulma, pazara sunma hızı ve sektöre meydan okuyan diğer engellerin üstesinden daha iyi gelecek. Raporlar, benzersiz kapasite/iş arama motorunun profesyonel ağ oluşturmayı portföy düzeyinde birleştirdiğini gösteriyor.

 

InsurerCore, risk ve risk iştahı konusunda verimli ve bilinçli iletişim sağlayan, yalnızca sigorta profesyonellerine özel bir ağdır. Ayrıntılı ürün listeleri, özel olarak hazırlanmış bir 'sigorta arama motoru', gelişmiş analizler ve kayan bir haber akışı, bunu destekleyen özelliklerden sadece birkaçıdır. Yeni platform işbirliğinden bahseden InsurerCore Kurucusu ve Genel Müdürü Peter Clark , “Bu Stere platformunun müşterilerimize getireceği rekabet avantajlarından heyecan duyuyoruz. Kimin kilit önem taşıdığını bildiğiniz mevcut sigorta piyasasında ve InsurerCore ve Stere ağlarının gücünü ve kapsamını birleştirerek, müşterilerimize başka hiçbir yerde bulunmayan kapasite yerleştirme fırsatlarına ve verimlilik kazanımlarına erişim sağlayacağız.”

 

Stere, sigorta programları için dijital bir ekosistemdir. Stere ile program liderleri, daha erken başlatmak ve daha hızlı ve daha akıllı büyümek için kapasite sağlar ve dijital araçlara erişir. Stere müşterileri, MGA'lar, program yöneticileri ve yerleşik sigorta programları gibi "kapasite arayanlar" ile birlikte taşıyıcılar, ön taşıyıcılar, reasürörler, brokerler, program danışmanları ve teknoloji sağlayıcıları gibi ekosistem ortaklarıdır. Stere CEO'su Doğan Kaleli , "Ortalama olarak, taşıyıcılar ve reasürörler, inceledikleri programların yalnızca %1'i ile çalışıyor" dedi . Oyunun kurallarını değiştiren bir kapasite ve ağ ekosistemi oluşturmak için InsurerCore ile birlikte çalışarak, Londra pazarında portföyler, tesisler ve planlar için kapasite fırsatları evrenini büyük ölçüde artırmayı amaçlıyoruz.”

 

Stere hakkında daha detaylı bilgiye erişmek isterseniz www.stere.io adresini ziyaret edebilirsiniz. InsurerCore hakkında daha detaylı bilgiye erişmek isterseniz www.insurercore.com adresini ziyaret edebilirsiniz.