Spot, Uygun Fiyatlı Kapsama Alanı Sağlamak için 33 Milyon ABD Doları Artırdı Görseli

Spot, Uygun Fiyatlı Kapsama Alanı Sağlamak için 33 Milyon ABD Doları Artırdı

ABD genelinde sağlık sigortasının dağıtımını değiştirmeye çalışan girişim Spot, 33 milyon ABD Doları tutarında yeni finansman açıkladı. ABD'de uygun fiyatlı sağlık hizmetleriyle uğraşan şirket Spot, 25 milyon doları öz sermaye ve 8 milyon doları borç olmak üzere 33 milyon ABD doları tutarında finansman sağladı. Teknoloji girişimi, müşterilerin etkinliklere veya üyeliklere kaydolduklarında Spot'un ortakları aracılığıyla teminat satın alabilecekleri isteğe bağlı yaralanma sigortası sunuyor. Spot'a göre on milyonlarca insan artık daha basit, daha uygun fiyatlı kapsama alanına erişebilecek. Tur, Sozo Ventures ve mevcut tüm yatırımcıların katılımıyla Ensemble VC tarafından yönetildi.

 

"Amerikalıların yarısından azı , ani tıbbi harcamalarda 1.000 ABD Dolarını karşılayacak kadar tasarrufa sahip . İnsanların uygun fiyatlı sigorta kapsamına erişmesini kolaylaştırarak, bozuk bir ABD sağlık sigortası sistemine alternatif oluşturuyoruz. Ortaklar aracılığıyla dağıtım yaparak, müşteriler Sadece en çok ihtiyaç duydukları anlarda sigorta satın alabilecekler; ayrıca tam olarak ne için sigortalandıklarını da bilecekler - böylece tıbbi faturalardan borca ​​girme korkusu olmadan hayatı dolu dolu yaşayabilecekler" dedi Spot'un kurucu ortağı ve Co-CEO'su Matt Randall.

 

İnsanların uygun fiyatlı kapsama almalarını kolaylaştırma

Spot ile müşteriler herhangi bir lisanslı doktor, hastane veya acil bakım kliniğinde tedavi görebilirler. Poliçe, geleneksel sağlık sigortası olsun veya olmasın çalışır ve herhangi bir sigorta ağı kısıtlaması yoktur. Müşterilere yolun her adımında rehberlik etmek için özel bir talep savunucusu mevcuttur - talebin mümkün olduğunca çabuk çözülebilmesi için deneyimi basitleştirir. Spot, stratejik ortaklık yaklaşımlarını güçlendirmek için yeni sermayeyi kullanacak. Ensemble VC'nin Yönetici Ortağı Collin West, Spot'un ilk dış yönetim kurulu üyesi olarak katılacak olan Brex'in eski Ürün Başkanı Zach Abrams ile birlikte Spot'un Yönetim Kurulu'na katılacak. Kevin Tsui aynı zamanda şirkete Gelir İdaresi Başkanı olarak katılacak.