Insurtech Komite Programları

Insurtech komiteleri öncelikle sektörel iş birliklerinin yapılmasını, yeni projelerin desteklenmesini, hem yerel hem de uluslararası startupların keşfedilmesini sağlamayı amaçlar. Sadece üyelerin katılım sağlayabileceği aylık komite çalıştaylarında; inovatif ürün ve hizmetlere ulaşılacağı gibi, alanında en iyi olan Dünya ve Türkiye Insurtech startupları ve teknoloji şirketleri sayesinde kendilerini geliştirme imkanına erişilecek. Ortak bir sinerji ile inovatif projeler gerçekleştirmek adına InsurTech Hub Ekosistemindeki Kurumsal Üyelerimizle, Yıldız Teknopark’taki girişimlerimizle ve Global InsurTech Alliance çatısı altında dünyanın farklı lokasyonlarındaki girişimcilerle üyelerimizi birlikte çalışır hale getirmekteyiz.

Devamını Oku

Sağlık Sigortası Teknolojileri Komitesi

Sağlık teknolojileri, sigorta ürünleri ile birleşecek ve bu alanda ileri seviye çalışmalar yapılmaktadır. Hastaneler; sağlık startupları...

Dijital Sigortacılık Teknolojileri Komitesi

Sadece satış kanallarının dijitalleşmesi değil, bir sigorta şirketinin, bir acentenin; bir brokerin tüm...

Otomotiv Sigortası Teknolojileri Komitesi

Poliçe satış öncesi ve hasar sonrası süreçlerine odaklanılmaktadır. Bu komitede eksperler...

Bankasurans Komitesi

Türkiye sigorta sektörünün gelişiminde önemli etkisi olan bankasürans kanalının en yeni...

image_not_found

InsurTech Start-Up Hızlandırma Programı

Insurtech Startup Hızlandırma Programı, Yıldız Teknopark Kuluçka Merkezi’nde InsurTech Hub’ın sigorta sektörüne yönelik fikirleri veya ürünleri; mentor, partner ve yatırımcılardan oluşan uluslararası bir ekosistem ile desteklediği bir hızlandırma programıdır.

Amaç hem sigorta sektörünün teknolojik gelişimine hem de insurtech startup ekosisteminin gelişimine katkı sağlamaktır. Öncelikle beklenti ve sektör eksiklikleri temel alınarak elemeler yapılacak ve seçilen sınırlı sayıda startuplar ilgilenilecek. Profesyonellerle yürüttüğümüz iş planları, workshoplar, akademik güçlendirme, saha eğitimleri, etkili mentorluk ve yatırım desteği ile ilerletilecek olan program süreci 10 aşama olarak gerçekleşecektir.

Devamını Oku