Cover Genius, RMS Cloud ile yeni tatil parkı örtüsünü piyasaya sürüyor Görseli

Cover Genius, RMS Cloud ile yeni tatil parkı örtüsünü piyasaya sürüyor

Dünyanın önde gelen dijital şirketlerinden bazılarına koruma sağlayan Sidney merkezli yerleşik sigorta sağlayıcısı Cover Genius, tatil parkı sakinleri için yeni hasar ve sorumluluk sigortası sunmak için park ve kamp alanı mülk yöneticisi RMS Cloud ile yeni bir ortaklık kurdu. Insurtech'in XCover adlı dağıtım platformu, RMS Cloud'un mülk yönetimi yazılımıyla işbirliği yaparak park operatörlerinin uzun vadeli ve kısa vadeli kiralamalar için zorunlu sorumluluk ve doğal afet kapsamı sağlamasına olanak tanıyacak.

 

Şu anda Cover Genius, AXS, Skyscanner, Amazon, eBay, FlipKart, Shopee, Ryanair, Descartes, ShipRush ve daha fazlasıyla ortaktır. insurtech, 60'tan fazla ülke ve 50 ABD eyaletinde, tümü tek bir API üzerinden çalıştırılan “milyonlarca” müşteri tabanına sahiptir. Raporlara göre, esnek yükseltmelere izin verecek yeni kapak da mevcut olacak ve mülk değerleri ve içerikleri üzerinden ölçülecek. XCover platformu, hem park işletmecileri hem de sakinler için denetim sürecini otomatikleştirebilir.

 

Cover Genius, yaz için zamanında sağladığı esnek gömülü kapak

RMS Cloud, yazılımına Hasar ve Sorumluluk Sigortası ekleyerek, en kötü durumda tüm tarafların “onarım, değiştirme ve iyileştirmenin ödüllü XCover platformu tarafından kontrol edildiğinden rahat edebileceğini” söyledi. Cover Genius CIO'su ve Kurucu Ortağı Chris Bayley, yeni kapak ürünleri ve hizmeti hakkında şunları söyledi: "Tatil parkı operatörleri artık sakinlere doğal afetler, beklenmedik onarımlar ve daha fazlası için sorunsuz bir şekilde koruma sunabilir. Düzenleme, aksi takdirde uyum işlevlerini otomatikleştirecek " manuel ve hantal” dedi. Cover Genius CEO'su Angus McDonald, kısa vadeli kiralama pazarı büyümeye devam ederken, tatil parkı işletmecilerinin geleneksel sigortacılar tarafından kapsanmayan özel zorluklarla karşı karşıya olduğunu söyledi. Bu nedenle, pazar talebi güçlü olmuştur.

 

Baş Satış Görevlisi Peter Ferris, “Cover Genius, esnek ve tatil parkı işletmecilerine, mülk sahiplerine ve misafirlere fayda sağlayan ve aynı zamanda mevcut faturalandırma ilişkilerine dayanan bir çözüm oluşturmamıza yardımcı oldu. Sakinleri koruyabildiğimiz ve kullanımı kolay RMS Cloud platformu aracılığıyla talep desteği sağlayabildiğimiz için çok heyecanlıyız” dedi.