Nationwide Ve Brella Ek Sağlık Planı Başlattı Görseli

Nationwide Ve Brella Ek Sağlık Planı Başlattı

Sigorta devi Nationwide, cepten harcamaları kapsayan ek bir sağlık sigortası planı başlatmak için insurtech Brella ile ortaklık kurdu. ABD'li sigorta devi Nationwide, sağlık hizmetinin karşılanabilirliğindeki boşluğu kapatmaya yardımcı olmak için yeni bir ek sağlık sigortası planı başlatmak için insurtech Brella ile ortaklık kurdu. AccuRisk Solutions ile işbirliği içinde, Nationwide Provide adlı yeni plan, kesintiler ve copays gibi cepten yapılan tıbbi harcamaların yükünü hafifletmek için tasarlandı. Nationwide, bunun kapsamlı bir tıbbi plan olarak tasarlanmadığını, bunun yerine baskı altındaki müşterilerin mevcut kapsamlarındaki boşlukları kapatmalarına yardımcı olacağını söylüyor.

 

Plan, önceden var olan koşullar için herhangi bir sınırlama veya istisna olmaksızın ve tıbbi sigortalama olmaksızın 13.000'den fazla kapsanan koşul için nakit yardım ödeyecektir. Nationwide, taleplerin çevrimiçi olarak gönderilmesinin kolay olduğunu ve yardımların genellikle 72 saat içinde ödendiğini ve hastaneye yatış gerektirmeden teşhis üzerine ödeme yapıldığını söylüyor. Finansal hizmetler şirketi Bankrate'e göre, lansmanı, Amerikalıların %40'ından daha azının 1.000 ABD doları tutarında beklenmedik bir tıbbi fatura ödeyebileceklerini söylediği bir zamanda geldi. Artan gıda ve gaz fiyatları, sağlıklı tüketicilerin genellikle sağlık sigortası yerine günlük harcamalara öncelik vermesiyle birlikte hane bütçeleri üzerinde ek baskılar oluşturdu.

 

'Hepimiz beklenmedik tıbbi masraflara karşı duyarlıyız'

Nationwide'ın Baş Özel Sigorta Görevlisi Syed Rizvi şunları söylüyor: “Yüksek indirilebilir sağlık planları da dahil olmak üzere bir dizi faktör tarafından yönlendirilen beklenmedik tıbbi masrafları ödemek, birçok Amerikalı'nın karşı karşıya olduğu büyük bir zorluktur. Geçtiğimiz birkaç yıl, beklenmedik durumlara hazırlıklı olmamız gerektiğini hatırlattı ve ne yazık ki hepimiz, kesintiler, copays ve diğer cepten yapılan harcamalar nedeniyle önemli tıbbi maliyet riskine karşı duyarlıyız. “En iyi yetenek için mücadele eden işverenler, rekabette öne çıkmak için farklılaştırılmış faydalar sunmaları gerektiğini biliyorlar. Bu nedenle, işletmeler ve çalışanları için başka bir yenilikçi çözüm sunmak üzere Brella ve AccuRisk Solutions ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

 

Brella Gelir İdaresi Başkanı Mike Zarrillo şunları ekliyor: "Sağlık zorluklarını bugün insanlar için daha az mali yük haline getirmeye yardımcı olmak için Nationwide ve AccuRisk ile birlikte çalışmaktan son derece heyecanlıyız. Ortaklık, binlerce Amerikalı'nın mali stresi azaltabilecek avantajlar elde etmesine yardımcı olacak. bu da sağlıkla ilgili cepten yapılan masrafları beraberinde getiriyor.”