Forbes’e Göre En İyi 12 ABD Insurtech İşvereni Görseli

Forbes’e Göre En İyi 12 ABD Insurtech İşvereni

Forbes kısa süre önce, 12 Insurtech'i içeren dördüncü yıllık Amerika'nın En İyi Başlangıç ​​İşverenleri listesini yayınladı. Liste Statista ile ortaklaşa oluşturuldu ve 2500 ABD işletmesini şu kriterlere göre değerlendiriyor: işveren itibarı, çalışan memnuniyeti ve büyüme. Statista, 2012 ile 2019 arasında kurulmuş ve en az 50 çalışanı olan herhangi bir şirketi startup olarak kabul etti. Nihai liste, ilk 500 işvereni sıralıyor. Digital Insurance, bu işverenler arasında yer alma konusundaki tepkilerini almak için listede yer alan her bir insurtech'e e-posta yoluyla ulaştı. İşte o firmalar:

 

 1. Corvus Insurance CEO & Kurucusu Phil Edmundson

“Corvus çalışan deneyimini geliştirirken benimsediğimiz düşünceli yaklaşımın bir onur ve kanıtıdır. Tüm işe alım ve elde tutma sürecimize önce insan zihniyetiyle yaklaşırız ve anlayış, güçlendirme ve dürüstlük değerlerimizin rehberliğinde bir kültür yaratmaya çalışırız. Sigortanın bütünlüğünü bir teknoloji şirketinin şeffaflığıyla birleştirmeye ve bunu daha güvenli bir dünya inşa etme misyonumuza yönlendirmeye çalışıyoruz.”

 1. Bestow CEO ve Kurucu Ortağı Melbourne O'Banion

“Forbes Bestow'un insanlara ve kültüre yaptığı yatırımın ne kadar düşünceli olduğunu doğruladı. Bugün sahip olduğumuz pazar lideri teknoloji ve platform, her Bestow ekip üyesinin inanılmaz yeteneğini ve yaratıcılığını yansıtıyor”

 1. Unqork CEO ve Kurucusu Gary Hoberman

“Unqork sigortaya 2017'de başladı ve biz de derin endüstri uzmanlığına sahip harika bir ekip kurdu. Unqork, pandeminin başlangıcından bu yana üç katına çıktı ve esnek, uzaktan öncelikli bir çalışma ortamının ortasında yaratıcılığa, işbirliğine ve içermeye değer veren bir kültür oluşturmak için çok çalıştık.”

 1. Haven Life CEO ve Kurucu Ortağı Yaron Ben-Zvi

“Haven Life ekibi, yenilikçi kültürümüz ve öncü itibarımızla gurur duyuyor ve başarımızı harika insanlarımızın sıkı çalışmasına ve özverisine bağlıyoruz. İlk günden beri olduğu gibi, insanların sevdiklerini basit, kullanışlı ve akıllı yollarla korumalarına yardımcı olmaya odaklanıyoruz.”

 1. AgentSync CEO ve Kurucu Ortağı Niji Sabharwal

“Önyükleme yapan bir şirket olarak ilk günlerimizden mevcut tek boynuzlu at değerlememize kadar, tutkulu, nazik, stratejik ve azimli bireylerden oluşan bir ekip olmadan bugün bulunduğumuz yere gelemezdik. Temel değerlerimizi örnekleyen bir iş yeri yaratmak için çok çalıştık. Başarılarımızdan ve zorluklarımızdan öğrendiğimiz, büyük kazanımları kutladığımız ve iş-yaşam dengesine öncelik verdiğimiz bir ortam yaratmaya odaklandık.”

 1. Next Insurance CEO ve Kurucu Ortağı Guy Goldstein

“NEXT'deki misyonumuz, ülke genelindeki küçük işletme sahiplerine basit, uygun fiyatlı ve dijital özelleştirilmiş sigorta poliçeleri sunarak potansiyellerini ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktır. NEXT'deki her çalışan, aynı girişimci zihniyeti işlerine de getiriyor ve bu da bizim işimize bağlı kalmamıza yardımcı oldu. Düşünceli bir şekilde büyümeye devam ederken misyonumuz. Ekibimizin sarsılmaz bağlılığı ve yenilikçiliğinden gerçekten ilham alıyorum.”

 1. Policygenius CEO ve Kurucusu Jennifer Fitzgerald

“Çalışanlarımız en büyük önceliğimizdir. Kuruluşumuzdan bu yana değerlerimizle öncülük ettik ve yatırım yaptık. Büyüme ve gelişmeyi, kurum içi tanınırlığı ve güçlü faydaları vurgulayan pozitif bir çalışan deneyimi için her zaman çalışan bağlılığına öncelik verir ve ekibimizden sürekli olarak geri bildirim alır ve kullanırız.”

 1. Newfront Insurance CEO'su Spike Lipkin

“Sigortacılığı, teknoloji aracılığıyla modernize etmek için yaptığımız yenilikçi çalışmaların altını çizen en iyi girişimlerden biri olarak tanınmasını ekibimiz sayesinde başardık!”

 1. TypTap Insurance CEO’su Paresh Patel

“TypTap ekibinin 2016'dan beri sigortacılığı basitleştirmek, kalite kapsamını ve acente memnuniyetini artırmak için teknolojik yeniliğimizi kullanma taahhüdüne.Sektörün en iyi hasar oranlarını elde etmek için istikrarlı, gayretli yaklaşımımızla InsurTech sektörüne liderlik etmekten ve benzeri görülmemiş başarımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz. ulusal çapta genişletiyoruz.”

 1. Jerry CEO ve Kurucu Ortağı Art Agrawal

“Tüm kredi, sigorta işimizi büyütmek, otomatik refinansman hizmetimizi başlatmak ve araba sahipliği süper uygulamamızda müşterilerimize daha da fazla tasarruf sağlayan ürünler oluşturmak için çalışmalarına amansız olan Jerry çalışanlarına borçludur. Rekabetçi bir ortamda faaliyet gösteren bir başlangıç ​​olarak iş piyasası, bu ödül inanılmaz derecede anlamlı ve sunduğumuz kariyer fırsatlarını farklılaştırmaya yardımcı olacak.”

 1. The Zebra CEO’su Keith Melnick

Uzaktan isteğe bağlı bir çalışma stiline geçişimiz, Zebra'nın ekip arkadaşlarına yardım etmeye, her gün harika şirketimizi yürütmeye ve büyütmenin yollarını bulmaya istekli insanlardan oluştuğunu gerçekten gösterdi. Avantajlar harika, ancak her bir Zeeb'in işbirliği ve desteği en çok gurur duyduğumuz şey,”

 1. Kin Insurance CEO ve Kurucu Ortağı Sean Harper

“Çalışanlarını anlamlı şekillerde destekleyen ve güçlendiren birçok lider şirket arasında tanınmaktan gurur duyuyoruz. Başarılı olmamızın nedeni ekibimizin kolektif çabası ve çalışanlarımızın kariyerlerini burada emanet etmelerinin nedeni de ilgi çekici kültürümüz.”