Insurtech Acente Hızlandırma Programı Görseli

Insurtech Acente Hızlandırma Programı

Insurtech Hub İstanbul olarak, teknolojilerin sektördeki kullanım alanlarına ve dijital dönüşüme farkındalık yaratmak adına yepyeni bir ilke daha imza atıyoruz!


Sigorta sektörünün en önemli dağıtım kanallarından biri olan acentelere özel düzenlenen Insurtech Acente Hızlandırma Programı ile her acente "En Insurtech" olabilecek!

Insurtech Hub, acenteleri dijitalleştirmek adına başlattığı bu programın temel amacı, dijital kanalların etkin kullanımının artırılması sağlanarak teknolojiyi iş süreçlerine adapte edilmesini ve müşterisine daha sürdürebilir hizmet sunabilmelerini sağlamaktır. Sigorta sektörünün en önemli dağıtım kanallarından biri olan sigorta acentelerinin dijitalleşmesine katkıda bulunmak adına hem sigorta sektörüne hem de dijital dönüşüme yönelik birçok eğitimin verileceği bu programda CRM’in yetkin kullanımından başarı KPI’larının belirlenmesine kadar birçok alanda gelişim sağlanması hedeflenmektedir.


Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2022


Insurtech Acente Hızlandırma programının, sigorta sektörünün dijital dönüşümüne ve sigorta acentelerin gelişimine çok büyük katkı sağlaması hedefleniyor! Belirlenen kriterlerine uygun olan ve 15 Mayıs 2022 tarihine kadar başvurusunu tamamlayan katılımcı adaylar; ön değerlendirmeye girecekler. Ön değerlendirme sonrası katılımcı olmaya hak kazananlara "katılım davetiyesi" iletilecek. Ve böylelikle dijital dönüşüm serüvenleri başlamış olacak! İlk olarak her bir katılımcıya envanter çalışması yapılarak istek ve beklentilerle şekillenen ihtiyaçlar listelenecek. Böylelikle teknoloji kurulumu ve eğitimleri kapsayan özelleştirilmiş gelişim programları oluşturulacak.

Düzenli yapılacak analizler sayesinde raporlar ve geri bildirimler ile düzenli gelişim içinde olacak acentelerden biri olmak ve program sonucunda "EN INSURTECH ACENTE"ler arasına dahil olmak için başvurularınızı bekliyoruz.


*Başvurular ücretsizdir.