Marshmallow Van: Insurtech'in Büyüme Stratejisinin Bir Parçası Görseli

Marshmallow Van: Insurtech'in Büyüme Stratejisinin Bir Parçası

Birleşik Krallık dijital sigorta sağlayıcısı Marshmallow, en yeni ürün serisini piyasaya sürdü - Marshmallow Van adlı minibüsler için premium bir teminat. Ürün, araçlarını sosyal amaçlı, ev içi kullanım ve işe gidip gelme amaçlı kullanan kamyonet sahiplerini kapsamaktadır. Raporlara göre, politika ilk önce fiyat karşılaştırma web sitesi Quotezone aracılığıyla satın alınabilecek ve ardından Go Compare ve Confused tarafından takip edilebilecek. Marshmallow.com'da doğrudan satın alma seçeneği yakında geliyor. Marshmallow Van, özel kamyonet sahiplerine, Marshmallow'un gelişmiş risk değerlendirme teknolojisinden yararlanan erişilebilir bir fiyat noktasında özel ve esnek bir sigorta poliçesi sunuyor. Van sahipleri ayrıca, Marshmallow'un Sigortasız Sürücü Sözünden, sürücülerin Hasarsızlık İndirimi'ni koruyan ve sigortasız bir sürücü çarpması durumunda fazlalıkları kendilerine iade eden yararlanacak.

 

Marshmallow'un sağlam büyüme stratejisi nedir?

2017'deki lansmanından sonra, Marshmallow'un ödüllü araba sigortası kapsamı, Birleşik Krallık'ta her yıl %120 arttı. İkiz kardeş kurucu ortaklar Alexander ve Oliver Kent-Braham tarafından yönetilen insurtech , endüstride yaygın olarak görülen modası geçmiş önyargıları yönetmek için en son teknolojiyi, büyük verileri ve yapay zekayı kullanıyor. Bunun yerine, daha doğru ve uygun fiyatlı bir politika sunar.

Yeni çözüm, startupinsurtech'in temel araç sigortası tekliflerinin sınırlarının ötesine geçen ilk adımı. Marshmallow Van'ın yeni ürün lansmanı aynı zamanda insurtech'in tek boynuzlu at statüsüne ulaştığını gören son B Serisi finansman turu tarafından yönlendirilen genişleme stratejisinin kanıtıdır. Hareket aynı zamanda Ocak ayında müşterilerine ödüllü yol kenarı koruması sağlamak için The AA tarafından desteklenen Marshmallow Breakdown Cover'ı piyasaya sürmesinden sonra geldi. Minibüs sahipleri, kapaklarına Marshmallow Arıza Örtüsü, Hasarsız İndirim Koruması ve Motor Yasal Koruması ekleme seçeneğine sahip olacaklar.

 

Marshmallow Ürün Başkan Yardımcısı Martin Schwitzner, yeni ürün lansmanı hakkında şunları söyledi: “Marshmallow'un misyonu, herkes için harika bir fiyata daha erişilebilir ve etkili bir sigorta deneyimi yaratmaktır. Herkese mümkün olduğunca adil bir şekilde fiyatlandırmayı ve ardından onlara sınıfının en iyi müşteri deneyimini sağlamayı amaçlıyoruz. Teklifimizi İngiltere, İskoçya ve Galler'deki Van sahiplerine genişletmekten ve ödüllü sigorta planlarımızı daha da geniş bir müşteri tabanına sunmaktan heyecan duyuyoruz" dedi.