Roostify ve Covered Insurance iş ortağı Görseli

Roostify ve Covered Insurance iş ortağı

Mortgage teknolojisi sağlayıcısı Roostify, şimdi ev sahibi sigortası satın alma sürecini kolaylaştırmak için Kapsamlı Sigorta Pazarı ile entegrasyonu destekliyor. Roostify platformunu kullanan müşteriler, borçlulara birden fazla sigorta teklifini keşfetme ve yıllık primleri, konut limitlerini ve kesintileri karşılaştırma seçeneği verebilir. Roostify platformunda kullanıcılar, eğitim ve destek için Sigortalı sigorta danışmanlarıyla kendi seçtikleri iletişim kanalı üzerinden bağlantı kurabilir. Roostify'ın kurucu ortağı ve CEO'su Rajesh Bhat, "Covered ile entegrasyonumuz, ev sigortası için alışveriş yaparken müşteri deneyimini artırarak konut kredisi sürecini basitleştirmeye devam etmede büyük bir adımdır" diyor . "Borç verenlerin iş akışlarında daha fazla kolaylık sunmalarına ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı oluyoruz, bu da Roostify'ın baştan sona en müşteri dostu, modern ev sahibi yolculuğunu sağlama hedefine örnek teşkil ediyor." Bhat'ı ekledi.

 

Daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak

2016 yılında kurulan Covered, yerleşik bir sigorta platformudur. Önde gelen bağımsız bir insurtech olarak sekizden fazla sigorta ürünü, 30'dan fazla taşıyıcıdan kişiselleştirilmiş fiyat teklifi seçenekleri ve çoklu poliçe satın alma yöntemleriyle kapsamlı bir çevrimiçi sigorta pazarı sunar. Şirket, en iyi kapsam ve oranlarla dakikalar içinde kişiye özel sigortayı karşılaştırmayı, alışverişi ve satın almayı kolaylaştırmayı hedefliyor. Covered CEO'su Ross Diedrich, "Yerleşik sigorta yeteneklerimiz daha kişiselleştirilmiş bir borçlu deneyimi sağlıyor, işlem zaman çizelgelerini hızlandırıyor ve müşteriyle en çok ihtiyaç duyduğu anda ve yerde kesişiyor" dedi . "Roostify'ın Covered ile entegrasyonu, her iki kuruluşun da müşteri memnuniyeti ve rahatlığı temelinde ev kredisi deneyimini gerçekten yükseltmesine olanak tanıyor."

 

Borç veren portalındaki bu deneyim sayesinde, borçlular birkaç dakika içinde birden fazla sigorta teklifini keşfedebilir ve yıllık primleri, konut limitlerini ve kesintileri hızlı bir şekilde karşılaştırabilir. Roostify platformunda kullanıcılar, eğitim ve destek için Sigortalı Sigorta Danışmanları ile kendi seçtikleri iletişim kanalı üzerinden bağlantı kurabilirler. Bu entegrasyon, borçlulara en iyi fiyatları satın alma ve ev sahiplerinin sigorta sürecini tamamlama yolunu seçme esnekliği vererek kredi yaşam döngüsünü hızlandırır. Kapsanan Sigorta Pazarı'nın entegrasyonu, şirket için konut kredisi sürecinin dijitalleştirilmesi ve basitleştirilmesinde ileriye doğru atılan bir başka adımdır. Ayrıca, Roostify'ın hem borç verenler hem de borç alanlar için daha iyi bir borç verme deneyimini kolaylaştırmaya yardımcı olmaya devam eden taahhüdünün altını çiziyor.